aniro-logo
ISO 9001:2015

Aniro – Dumny sponsor Twardych Pierników Toruń U13, Srebrni medaliści Mistrzostw Polski!

Mamy ogromną przyjemność i zaszczyt ogłosić, że jako ANIRO mieliśmy niezwykłą przyjemność sponsorować drużynę Twarde Pierniki Toruń U13, która właśnie wywalczyła tytuł Wicemistrzów Polski! Jesteśmy niesamowicie dumni z ich osiągnięć i chcemy podzielić się z Wami tym radosnym wydarzeniem.

W dniach od 31 maja do 4 czerwca 2023 r. odbyły się Mistrzostwa Polski U13 w koszykówce mężczyzn w Radomiu. W tym prestiżowym turnieju wzięło udział osiem najlepszych drużyn z Polski (rocznik 2010).

Ich droga do finału była pełna pasji, determinacji i ogromnego wysiłku. Mimo zaciętej rywalizacji, musimy przyznać, że drużyna MKK Pyra Poznań była nieco lepsza w decydującym meczu, pokonując młodych zawodników z Torunia – 80:67. Jednak ta srebrna pozycja, którą zdobyli Twarde Pierniki Toruń, jest dowodem na ich niesamowitą postawę i talent.

To niezwykłe osiągnięcie Twardych Pierników Toruń U13 w Mistrzostwach Polski stanowi także powód do dumy dla ANIRO. Wierzymy, że wsparcie, jakie mogliśmy zapewnić, miało znaczenie w rozwoju i sukcesie tej drużyny. 

Gratulujemy całej drużynie Twardych Pierników Toruń U13 oraz ich trenerom, którzy pomogli im osiągnąć ten wyjątkowy sukces. Jesteśmy pełni nadziei, że ich zdolności i pasja będą kontynuowane, a kolejne osiągnięcia czekają w ich przyszłości.