aniro-logo
ISO 9001:2015

Krok w przyszłość z zieloną energią. Podsumowanie szkolenia ANIRO w Toruńskim Oddziale Hurtowni Elektrycznej Kopel

We wtorek, 20 czerwca br., we współpracy z Toruńskim Oddziałem Hurtowni Elektrycznej Kopel zorganizowaliśmy szkolenie na temat zielonej energii i kompensacji mocy biernej. Wydarzenie okazało się nie tylko inspirujące, ale również niezwykle pouczające dla wszystkich uczestników.

Głównym celem szkolenia było wprowadzenie uczestników w świat zielonej energii oraz prezentacja innowacyjnych produktów z oferty ANIRO, takich jak inwertery solarne oraz magazyny energii iStoragE. Podczas szkolenia uczestnicy mieli okazję zgłębić wiedzę na temat zastosowań tych produktów, korzyści dla środowiska oraz ekonomicznych aspektów związanych z wykorzystaniem energii odnawialnej.

Jednym z kluczowych punktów poruszanych podczas szkolenia było omówienie tematyki kompensacji mocy biernej oraz Kompensatorów Aktywnych SVG z oferty ANIRO. Uczestnicy mieli okazję poznać znaczenie i wpływ tych rozwiązań na efektywność i stabilność sieci elektrycznych.

Cieszymy się, że nasze szkolenie wzbudziło tak duże zainteresowanie wśród uczestników. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy brali udział w wydarzeniu i aktywnie włączali się w dyskusje. Wasza zaangażowana obecność sprawiła, że szkolenie było jeszcze bardziej owocne i inspirujące.

Dodatkowo, przygotowaliśmy specjalną relację wideo z tego szkolenia, która jest dostępna na naszym kanale YouTube. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia i podzielenia się swoimi refleksjami pod filmem.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim uczestnikom szkolenia oraz Toruńskiemu Oddziałowi Hurtowni Elektrycznej Kopel za współorganizację tego udanego wydarzenia. Jesteśmy przekonani, że dzięki zdobytym na szkoleniu wiedzy i doświadczeniom, wszyscy uczestnicy będą mogli jeszcze lepiej wspierać rozwój zielonej energii i wpływać na ochronę naszego środowiska.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie więcej informacji o naszych produktach oraz naszej działalności w dziedzinie zielonej energii. Bądźcie na bieżąco z naszymi aktualnościami i wydarzeniami!

Źródło filmu na YouTube: https://youtu.be/88tKPZqTI2I

Zielone pozdrowienia, Zespół ANIRO