aniro-logo
ISO 9001:2015

Wjazd na szczyt 115-metrowej wieży – ANIRO wspiera Fundację Jesteśmy Blisko

W ostatnich dniach mieliśmy niezwykłą okazję wjechać na szczyt 115-metrowej wieży wiatrowej. To wyjątkowe doświadczenie stało się możliwe dzięki naszemu zaangażowaniu na rzecz Fundacji „Jesteśmy Blisko”.
 


 
Grupa Polenergia przekazała na licytację voucher umożliwiający wjazd na szczyt imponującej turbiny wiatrowej o wysokości 115 metrów. Jesteśmy dumni, że udało nam się wylicytować ten voucher za 13 tysięcy złotych, przekazując jednocześnie te środki na rzecz Fundacji. Pieniądze zebrane w ten sposób będą miały znaczący wpływ na leczenie, rehabilitację i badania profilaktyczne podopiecznych Fundacji „Jesteśmy Blisko”. Cieszymy się, że możemy wspierać tak wartościowe cele i przyczynić się do poprawy życia innych ludzi.
 
Warto również wspomnieć, że wieża, na której mieliśmy okazję przebywać, jest częścią Farmy Wiatrowej Gawłowice, należącej do Grupy Polenergia. To miejsce pełne wiatraków o łącznej mocy przekraczającej 48 MW, zlokalizowanych w pięknym regionie kujawsko-pomorskim. Dzięki temu ogromnemu źródłu energii, FW Gawłowice jest w stanie dostarczyć zieloną energię wystarczającą dla nawet 82 000 gospodarstw domowych. To niesamowite osiągnięcie dla ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.
 
Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Grupie Polenergia za możliwość wzięcia udziału w tak wyjątkowym wydarzeniu. To piękny przykład, jak współpraca może przynosić korzyści społecznościom lokalnym i otoczeniu naturalnemu. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak pozytywnych inicjatyw.
 
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tej wyjątkowej licytacji, a także naszym partnerom i klientom za wsparcie, które umożliwiło nam wzięcie udziału w tym niezapomnianym wydarzeniu. Jako ANIRO jesteśmy dumni, że możemy kontynuować naszą misję wspierania inicjatyw proekologicznych i społecznych, które mają realny wpływ na życie ludzi i naszą planetę.
 
Zapraszamy wszystkich do śledzenia naszych dalszych działań i wspólnego budowania lepszego jutra dla wszystkich. Razem możemy osiągnąć naprawdę wielkie rzeczy!