aniro-logo
ISO 9001:2015

Wdrożenie systemu WMS w ANIRO: Automatyzacja, usprawnienia i oszczędności!

Cieszymy się, że możemy podzielić się ekscytującymi nowościami dotyczącymi wdrożenia systemu WMS w naszej firmie ANIRO! Proces ten był dla nas zaawansowany, ale efekty już teraz widać. Chcielibyśmy zaprosić Państwa do obejrzenia specjalnego filmu, w którym Daniel Kaczmarczyk, nasz wiceprezes, opowiada o korzyściach wynikających z wdrożenia systemu WMS w ANIRO.

Wdrożenie modułu WMS (Warehouse Management System) od Humansoft przyczyniło się do automatyzacji i usprawnienia naszego magazynu. Dzięki temu rozwiązaniu zintegrowanemu z naszym systemem ERP HermesSQL, możemy lepiej kontrolować procesy magazynowe, planować pracę oraz przepływ informacji związany z magazynowaniem.

Pragniemy podkreślić, że naszym priorytetem było usprawnienie działania magazynu wysokiego składowania. Z ponad 25 tysiącami kartotek asortymentowych i codziennym wysyłaniem 80-100 zamówień, wdrożenie modułu WMS HermesSQL w pełnym zakresie okazało się dla nas najlepszym wyborem. Dzięki mobilnej aplikacji magazynowej wraz z obsługą lokalizacji i adresacji produktów, możemy szybciej przyjmować towary, kompletować zamówienia oraz dokładnie kontrolować stany magazynowe. Zauważyliśmy również znaczny spadek liczby reklamacji dzięki ograniczeniu pomyłek w procesie wysyłki.

Wdrożenie systemu WMS przyczyniło się także do efektywniejszego wykorzystania przestrzeni magazynowej oraz znacznie przyspieszyło proces wdrażania nowych pracowników. To ogromne ułatwienie dla naszej firmy.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym, jak wdrożenie systemu WMS zautomatyzowało i usprawniło pracę naszego magazynu, jakie konkretne korzyści przyniosło oraz jakie oszczędności udało się osiągnąć, zapraszamy do obejrzenia naszego filmu. Daniel Kaczmarczyk opowie o naszym sukcesie i przedstawi szczegóły wdrożenia systemu WMS w ANIRO.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszego modułu WMS od Humansoft, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Tam znajdziecie szczegółowy opis i korzyści z wdrożenia systemu WMS, który pomoże Wam usprawnić operacje magazynowe, poprawić obsługę klienta oraz zwiększyć wydajność i produktywność.

Nie zwlekajcie! Odkryjcie, jak wdrożenie systemu WMS może zrewolucjonizować Wasz magazyn! Kliknijcie tutaj, aby obejrzeć film i dowiedzieć się więcej: https://youtu.be/0_pD4f4OgAc