aniro-logo
ISO 9001:2015

Kursy z automatyki w jednym miejscu – Aplikacja Poradnik Automatyka!

Z wielką radością pragniemy przedstawić Państwu naszą najnowszą innowację – aplikację mobilną „Poradnik Automatyka”, stworzoną z myślą o naszych kursantach. 

Kurs Online „Poradnik Automatyka” to prawdziwie wyjątkowy program szkoleniowy, który składa się z przemyślanie zaprojektowanych nagrań wideo, interaktywnych ćwiczeń oraz cennych materiałów dodatkowych. Wierzymy, że nauka powinna być dostępna dla każdego, dlatego też nasi kursanci otrzymują dostęp do pełnej zawartości kursu po złożeniu zamówienia. Dzięki dedykowanej aplikacji na systemy Android i iOS, korzystanie z naszych kursów stało się jeszcze prostsze i bardziej przyjemne.

Zrozumieliśmy, że elastyczność i swoboda są kluczowe dla naszych kursantów. Dlatego też „Poradnik Automatyka” umożliwia naukę w dowolnym miejscu i czasie, dzięki czemu kurs można przechodzić samodzielnie i zgodnie z własnym tempem. 

Co nas wyróżnia? Dostęp do naszych kursów przyznawany jest bezpłatnie i dożywotnio, a to oznacza, że nasi uczestnicy mogą wielokrotnie korzystać z materiałów. Wierzymy, że nauka to nie tylko jednorazowe zrozumienie tematu, ale ciągła praktyka i doskonalenie umiejętności. Dlatego z dumą zapewniamy naszych kursantów, że z nami będą mieli możliwość powtarzania i utrwalania zdobytej wiedzy tak często, jak tylko tego potrzebują.

Aktualnie oferujemy aż dziewięć kursów, które są dostępne bezpłatnie dla wszystkich. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. 

Zapraszamy serdecznie do świata nowoczesnej nauki z „Poradnikiem Automatyka”. Nasza aplikacja to klucz do zdobycia nowych umiejętności w komfortowy i efektywny sposób. Bez względu na poziom wiedzy, z nami każdy może stać się ekspertem w dziedzinie automatyki. Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji!

Pobierz aplikację na Androida: https://play.google.com/store/apps/details?id=app.poradnikautomatyka.android
Pobierz aplikację na iOS: https://apps.apple.com/app/poradnik-automatyka/id6450989005