Kliknij w baner aby przejść do Katalogu Produktów ANIRO
aniro-logo
ISO 9001:2015

Twarde Pierniki i Teatr Horzycy: Synergia kultury i sportu przy wsparciu ANIRO

Z wielką dumą i satysfakcją współpracujemy od lat z dwoma wybitnymi instytucjami w Toruniu: drużyną koszykówki Twarde Pierniki Toruń oraz Teatrem im. Wilama Horzycy.

Foto: https://www.facebook.com/TwardePierniki

Foto: https://www.facebook.com/TwardePierniki

Kultura, podobnie jak sport, odgrywa kluczową rolę w naszym życiu. Dlatego jesteśmy pełni entuzjazmu, widząc jak Teatr Horzycy i Twarde Pierniki Toruń łączą siły, promując jednocześnie sport i kulturę.

Partnerstwo między profesjonalnym sportem a teatrem stanowi nowatorskie i intrygujące połączenie. Choć oba środowiska różnią się charakterem działalności, oba gromadzą wokół siebie liczne grono pasjonatów. Wspólne projekty otwierają drzwi do nowych grup odbiorców. Sportowcy mają okazję zanurzyć się w świecie kultury, podczas gdy artyści mogą poczuć emocje płynące z rywalizacji sportowej. Takie partnerstwo jest inspirującym przykładem dla innych, pokazując jak różne dziedziny mogą współdziałać dla dobra społeczności. Jako sponsor tych dwóch instytucji, z radością uczestniczymy w tej wyjątkowej współpracy.

W ramach naszej strategii Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) aktywnie wspieramy działania na rzecz różnych grup społecznych, zwłaszcza w Toruniu. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać edukację w Zespole Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych im. prof. Sylwestra Kaliskiego. Nie ograniczamy się jedynie do doposażania szkoły w sprzęt – z entuzjazmem dzielimy się wiedzą i oferujemy praktyki zawodowe.

Naszym największym priorytetem są nasi pracownicy. Dzięki inicjatywom w ramach CSR dbamy o ich rozwój, zdrowie i bezpieczeństwo.

Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w edukację, sport i kulturę przyczynia się do rozwoju społeczeństwa i budowania lepszej przyszłości dla nas wszystkich.

Więcej informacji o naszym zaangażowaniu społecznym oraz innych projektach znajdziecie na naszej stronie: https://aniro.pl/o-nas/csr/

Serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie!