aniro-logo
ISO 9001:2015

Gratulujemy firmie EVB tytułu Lidera Elektromobilności 2023 i wspólnego zaangażowania w rozwój ekologicznego transportu

Już po raz piąty uhonorowano firmy, które wykazują szczególne zaangażowanie w rozwijanie ekologicznego transportu w Polsce, przyznając im prestiżowy tytuł Lidera Elektromobilności. Nagrody główne i wyróżnienia zostały przyznane podczas uroczystej gali zorganizowanej na zakończenie pierwszego dnia Kongresu Nowej Mobilności 2023, wspólnie przez Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Elektromobilnego (PSPA) oraz renomowaną firmę doradczą PwC.

Tytuł Lidera Elektromobilności to jedno z najważniejszych wyróżnień w Polsce przyznawanych firmom, które przyczyniają się do kształtowania rynku elektromobilności. Nagrody te po raz pierwszy zostały wręczone w 2018 roku, a obecna edycja była już piątą z kolei. Podczas Kongresu Nowej Mobilności 2023 przyznano tytuł siedmiu podmiotom, które w ostatnim roku wykazały się szczególnym zaangażowaniem i wpłynęły na znaczący rozwój rynku elektromobilności w Polsce. W kategorii Infrastruktura jednym z laureatów była firma EVB Sp. z o.o., której kluczowym partnerem jest ANIRO, specjalizujące się w dostarczaniu stacji ładowania pojazdów elektrycznych.

Firma EVB, producent popularnych stacji ładowania AC i DC, jest obecnie jednym z najważniejszych graczy na rynku elektromobilności w Polsce. Ponadto, z sukcesem prowadzi ekspansję na rynki zagraniczne – powiedział Aleksander Rajch, Dyrektor ds. relacji zewnętrznych i Członek Zarządu PSPA.

Proces wyłaniania zwycięzców konkursu przebiegał etapami. W tegorocznej edycji badania mogły wziąć udział wszystkie firmy, które świadczą usługi lub oferują produkty związane z ekologicznym transportem.

Wypełnianie ankiet było możliwe do 30 czerwca, na podstawie których kapituła, składająca się z przedstawicieli PSPA i PwC, dokonała wyboru zwycięzców. W procesie oceny Liderów Elektromobilności brane są pod uwagę zarówno wyniki sprzedażowe, produkcyjne, jak i finansowe firm. Oceniane są również aspekty jakościowe, takie jak ogólna strategia firmy czy plany rozwoju – podsumował Wojciech Jakubczak, Dyrektor ds. rozwoju PSPA.

W imieniu całego zespołu ANIRO chcielibyśmy serdecznie pogratulować firmie EVB zdobycia prestiżowego tytułu: Lidera Elektromobilności 2023. To ogromne osiągnięcie, które podkreśla waszą wyjątkową rolę w rozwoju ekologicznego transportu w Polsce.

Współpraca z EVB jako naszym kluczowym partnerem jest źródłem ogromnej dumy. Wasza firma w pełni zasługuje na to wyróżnienie, będąc pionierem w dziedzinie stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz inspiracją dla całej branży elektromobilności.

Dziękujemy za wasze nieustanne zaangażowanie i determinację w tworzeniu rozwiązań, które przyczyniają się do zrównoważonej przyszłości transportu. Gratulujemy również wszystkim zwycięzcom konkursu, którzy wspólnie z nami kształtują przyszłość elektromobilności.

Wspólnie budujemy ekologiczną przyszłość, i cieszymy się, że możemy to robić razem z tak inspirującymi partnerami jak EVB.