aniro-logo
ISO 9001:2015

ANIRO Sponsorem 40. Maratonu Toruńskiego – Wspieramy Toruńską Tradycję Biegową

Tegoroczna edycja Toruń Maraton zbliża się wielkimi krokami, a my z dumą ogłaszamy, że ANIRO ponownie pełni rolę sponsora tej prestiżowej imprezy sportowej. Nasza długa i dynamiczna historia trwająca prawie 40 lat sprawia, że zrozumieliśmy, jak ważne jest zaangażowanie w dziedzinie Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR).

CSR to nieodłączny element naszej firmy, a towarzyszenie 40. Maratonowi Toruńskiemu jest dla nas wyjątkową okazją do pokazania, jak istotna jest dla nas ta kwestia. Nasz zaangażowanie w CSR przekłada się na pozytywny wpływ na społeczność, otoczenie oraz naszą reputację jako firmy.

Poprzednia edycja Toruń Maraton była spektakularnym sukcesem. Wielu biegaczy pobiło swoje osobiste rekordy dzięki szybkiej trasie i doskonałym warunkom atmosferycznym. Wielu biegaczy zobowiązało się powrócić do Torunia na kolejny bieg. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że ANIRO kontynuuje swoje wsparcie jako sponsor.

40. Maraton Toruński odbędzie się w niedzielę 22 października 2023 r., co stanowi doskonałą okazję do poprawienia rekordów życiowych jeszcze w tym roku. Dzięki łagodnemu profilowi trasy i potencjalnie idealnym warunkom atmosferycznym, oczekujemy licznych nowych rekordów życiowych zarówno w kategorii mężczyzn, jak i kobiet.

Toruń Maraton, organizowany corocznie od 1983 roku, jest jednym z najstarszych maratonów w Polsce. Od 2017 roku impreza ta jest z powodzeniem rozwijana przez Stowarzyszenie Run To Run pod nazwą „Run Toruń – Zwiedzaj ze Zdrowiem!”

Udział w 40. Maratonie Toruńskim lub w biegach towarzyszących to doskonała okazja do spędzenia aktywnie czasu razem z rodziną i wsparcia zdrowego stylu życia.

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani nadchodzącym wydarzeniem i zapraszamy wszystkich do udziału w 40. Maratonie Toruńskim. Razem tworzymy historię i wspieramy zdrowy tryb życia!