Kliknij w baner aby przejść do Katalogu Produktów ANIRO
aniro-logo
ISO 9001:2015

Za nami finał Triady Kopernikańskiej 2023 r.

Zakończyliśmy udział w ostatniej edycji Triady Kopernikańskiej, która była finałem trzech imprez biegowych. Nasza grupa zawodników reprezentujących ANIRO wzięła udział w tych wyjątkowych zawodach, a Toruń Maraton stanowił kulminacyjny moment tego cyklu.

W ramach 40. edycji Toruń Maratonu, blisko 2000 biegaczy rywalizowało na dystansie 5 km, półmaratonu oraz biegu maratońskiego. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody, nasza społeczność sportowa stanęła na starcie z ogromnym zaangażowaniem.

Szczególną radość przyniósł nam sukces Agaty Malicka-Zacniewskiej ANIRO SPORT TEAM, która triumfowała w biegu na 5 km, osiągając imponujący czas 0:18:16. To zaszczyt być świadkami tego osiągnięcia.

Podczas tego wydarzenia odbyły się także biegi na dystansie półmaratonu oraz 5 km. Chcielibyśmy podzielić się wynikami naszych pracowników, którzy również stanęli na starcie i osiągnęli znakomite wyniki:

5 km:

  • Grażyna Wiśniewska – 00:22:20 (czas netto)
  • Marta Nowakowska – 00:25:43 (czas netto)
  • Grzegorz Chudzik – 00:31:32 (czas netto)
  • Wiktoria Tomczak – 00:36:49 (czas netto)

Półmaraton:

  • Artur Tuburski – 01:35:52 (czas netto)

Toruń Maraton jest dla nas nie tylko wydarzeniem sportowym, ale także okazją do wspierania naszych wartości z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR). Działania takie podkreślają nasze zaangażowanie w zdrowy styl życia i lokalną społeczność.

Cieszymy się, że nasza firma mogła być częścią tej wyjątkowej historii biegania i wspierania sportu. Dziękujemy naszym zawodnikom za ich determinację, zaangażowanie i za reprezentowanie ANIRO na trasie. Dziękujemy również organizatorom Toruńskiego Maratonu za to wspaniałe wydarzenie, które integruje społeczność biegaczy.