aniro-logo
ISO 9001:2015

ANIRO Wspiera Lokalny Hokej

Z ogromną radością ogłaszamy, że ANIRO zostało oficjalnym sponsorem toruńskiego klubu hokejowego, KH Energa Toruń. Nasze zaangażowanie w tę współpracę zostało uroczyście potwierdzone podczas ceremonii podpisania umowy przez Prezesa Zarządu ANIRO, Daniela Kaczmarczyka, oraz Prezesa KH Toruń, Bogdana Rozwadowskiego.

ANIRO to firma, która ceni i pielęgnuje swoje korzenie lokalne. Dlatego też wspieranie lokalnego sportu to dla nas priorytet. Nasze wsparcie nie ogranicza się wyłącznie do KH Energa Toruń, obejmuje również inne inicjatywy sportowe oraz kulturalne w naszym regionie.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o naszych projektach z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR), serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: CSR ANIRO. Tam znajdziecie szczegółowe informacje o naszych działaniach wspierających edukację, lokalne zespoły sportowe, kulturę i społeczeństwo.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować KH Energa Toruń za możliwość tej współpracy oraz wszystkim naszym sympatykom za wsparcie. Razem jesteśmy w stanie tworzyć historię toruńskiego hokeja! Wspólnie jesteśmy niezwykle silni.