aniro-logo
ISO 9001:2015

Wolontariat w akcji: ANIRO wsparło Program Zapobiegania Uzależnieniom

Dzielimy się z radością rezultatami ostatnich wydarzeń, które otrzymały wsparcie od ANIRO, podkreślając istotną rolę, jaką odegrali wolontariusze w organizacji tych wydarzeń.

Program zapobiegania uzależnieniom podczas 40. Maratonu w Toruniu
W dniu 28 września 2023 roku, w ramach 40. Maratonu w Toruniu, Stowarzyszenie „Biegnij, aby Biegać” zainicjowało program zapobiegania uzależnieniom, obejmujący sesje informacyjne oraz zachęcanie do uczestnictwa w wolontariacie sportowym. To wydarzenie, wsparte przez ANIRO, obejmowało merytoryczne dyskusje prowadzone przez specjalistów, w tym psychologa Ewelinę Różycką. ANIRO dostarczyło również materiały dla uczestników i aktywnie przyczyniło się do sukcesu maratonu.

Warsztat podsumowujący działalność wolontariuszy po maratonie
Po zakończeniu 40. Maratonu w Toruniu zorganizowano warsztat podsumowujący związany z działalnością wolontariuszy. Ci niezastąpieni dla sukcesu maratonu wolontariusze zostali uhonorowani, podziękowani i otrzymali certyfikaty za swoje cenne zaangażowanie. Warsztat obejmował również sesję z udziałem psychologa Eweliny Różyckiej, skoncentrowaną na ochronie młodych pokoleń przed zagrożeniami online.

W związku z nadchodzącym Międzynarodowym Dniem Wolontariusza wyrażamy głęboką wdzięczność wszystkim, którzy zaangażowali się w inicjatywy wspierane przez ANIRO. Wasza praca jest niezmiernie cenna i zasługuje na szczególne uznanie.