aniro-logo
ISO 9001:2015

ANIRO sponsorem Mistrzostw Europy Masters 2024: Wyjątkowa okazja dla biegaczy

W marcu 2024 roku odbędą się w Toruniu Mistrzostwa Europy w Maratonie Masters. To niepowtarzalna okazja dla biegaczy, aby stanąć na trasie Mistrzostw Europy w tej konkurencji. Z dumą ogłaszamy, że ANIRO ponownie zostało sponsorem tej imprezy.

Maraton w Toruniu stanie się wyjątkowym wydarzeniem z okazji setnej rocznicy maratonu w Polsce. To właśnie z tej wyjątkowej okazji federacja European Masters Athletics (EMA) powierzyła organizację Mistrzostw Europy w Maratonie Masters miastu Toruń, w którym odbędą się równocześnie z 14. Halowymi Mistrzostwami Europy w Lekkiej Atletyce Masters.

Organizatorem rywalizacji jest Polski Związek Lekkiej Atletyki Masters, odpowiedzialny za organizację Halowych Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce Masters w 2019 i 2023, oraz Halowych Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce Masters w 2015 i tych, które odbędą się od 17 do 23 marca 2024 roku. ANIRO miało również swój wkład jako sponsor w wcześniejszych edycjach tych imprez, z czego jesteśmy naprawdę dumni. 

Pomimo że zawody Masters są skierowane do sportowców powyżej 35 lat, sam bieg maratoński będzie otwarty dla młodszych zawodników oraz wszystkich chętnych, także spoza Europy. Warto podkreślić, że wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal uczestnictwa w Mistrzostwach Europy. Nie wykluczone, że dla wielu maratończyków udział w europejskim czempionacie będzie dodatkową satysfakcją i spełnieniem sportowego marzenia.

Bieg odbędzie się 23 marca 2024 roku. Start wyznaczono na godzinę 10:00, a regulaminowy limit czasowy wynosi 6 godzin. ANIRO z dumą ogłasza swoje zaangażowanie jako sponsora tego wyjątkowego wydarzenia.

Więcej szczegółów na: emaci2024.com