Stacje ładowanie samochodów elektrycznych
aniro-logo
ISO 9001:2015

ANIRO wspólnie z Oratorium: Wieczór wigilijny pełen wsparcia i radości

W niedzielę, 17 grudnia 2023 roku w magicznej atmosferze Hotelu Filmar w Toruniu odbył się Wyjątkowy Wieczór Wigilijny, zorganizowany przez Oratorium im. ks. Bronisława Markiewicza w Toruniu. To szczególne wydarzenie było możliwe dzięki wsparciu firmy ANIRO, która od lat angażuje się w pomoc temu godnemu uwagi dziełu.

Przedstawiciele ANIRO z radością wzięli udział w spotkaniu, siedząc przy wigilijnym stole obok podopiecznych toruńskiego Oratorium, ich wychowawców oraz zaproszonych gości. Wieczór był pełen wzruszeń i radości, a dzieci prezentowały niezwykłe jasełka bożonarodzeniowe, ukazując swoją kreatywność i talent.

Po oficjalnej części spotkania nadszedł czas na tradycyjne łamanie się opłatkiem, podczas którego wszyscy obecni wspólnie dzielili się życzeniami. Całemu wieczorowi towarzyszył śpiew kolęd, tworząc atmosferę pełną ciepła i miłości.

ANIRO, jako długoletni partner Oratorium im. ks. Bronisława Markiewicza, nie tylko dostarcza wsparcie finansowe, ale również angażuje się osobiście, budując relacje i pomagając w organizacji wielu wyjątkowych wydarzeń. Dla ANIRO to nie tylko inwestycja w dobro społeczności, ale także zaangażowanie w kształtowanie przyszłości młodych ludzi.

Dzieciom z Oratorium życzymy, aby ich serca pozostały zawsze otwarte na radość i miłość, a w okresie świąt Bożego Narodzenia potrafiły dzielić się tym ciepłem z najbliższymi. Dorosłym natomiast życzymy nieustającej otwartości na potrzeby innych oraz siły i woli do niesienia pomocy. Niech miejsca takie jak Oratorium na toruńskich Rybakach zawsze pozostaną oazą wsparcia dla tych, którzy go potrzebują.

Foto:  Wojtek Szabelski – torun.pl