aniro-logo
ISO 9001:2015

ANIRO – Nowym Członkiem VDMA

Z radością ogłaszamy, że ANIRO zostało oficjalnie przyjęte do prestiżowego Niemieckiego Stowarzyszenia Inżynierii Maszyn i Urządzeń (VDMA – Verband Deutscher Maschinen- und Anlagenbau). Jesteśmy dumni z faktu, że staliśmy się częścią tego elitarnego stowarzyszenia i nie możemy się doczekać możliwości dzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniem oraz współpracy z szerokim gronem profesjonalistów branżowych.

Przystąpienie do VDMA to ogromny zaszczyt dla firmy, który dodatkowo podkreśla naszą pozycję jako lidera w dziedzinie automatyki. ANIRO, działające na rynku już blisko 40 lat, wyrosło z branży inżynierskiej, a choć obecnie może być szeroko rozpoznawana również jako firma handlowa, to niezaprzeczalnie pozostajemy wierni naszym inżynierskim korzeniom i nigdy tego rodowodu nie zatraciliśmy. Przez lata nie tylko rozwijaliśmy naszą działalność handlową, współpracując ze światowymi liderami w branży, ale także ugruntowywaliśmy swoje fundamenty w dziedzinie inżynieringu, a w szczególności montażu szaf sterowniczych. Dzięki temu nasza firma zdobyła uznanie w branży, a teraz, jako członek VDMA, jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i możliwości, jakie niesie ze sobą to prestiżowe członkostwo. Cieszymy się, że możemy być częścią globalnej społeczności firm inżynierskich i technicznych i dzielić się naszym doświadczeniem.

Nasze członkostwo w VDMA to kamień milowy w rozwoju ANIRO. VDMA, zrzeszająca 3600 członków, jest największą organizacją branżową i ważnym głosem w branży produkcji maszyn i urządzeń w Niemczech i całej Europie. Stowarzyszenie reprezentuje wspólne interesy gospodarcze, techniczne i naukowe tej wyjątkowej i różnorodnej branży.

ANIRO, jako członek VDMA, zobowiązuje się do podtrzymywania najwyższych standardów, innowacji i budowania wartości dla naszych klientów. Nasza firma jest gotowa na dynamiczną współpracę z innymi członkami VDMA, co pozwoli nam jeszcze skuteczniej przyczyniać się do rozwoju przemysłu i firm produkcyjnych.

Zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych kroków jako nowego członka VDMA. Dzięki tej współpracy, ANIRO pozostanie w czołówce firm inżynierskich, gotowa do inspiracji, wymiany doświadczeń i tworzenia nowoczesnych oraz innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów na całym świecie.