aniro-logo
ISO 9001:2015

ANIRO – Laureat Gazeli Biznesu 2023

Z radością ogłaszamy, że firma ANIRO zdobyła prestiżową nagrodę Gazela Biznesu 2023, stając się integralną częścią elitarnej grupy małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Gazela Biznesu, najstarszy, najbardziej wiarygodny i najbardziej popularny ranking tego rodzaju, jest organizowany przez „Puls Biznesu” od 2000 roku, z misją wspierania przedsiębiorczości. Autorzy rankingu od 2001 roku, opierają swoje analizy na obiektywnych kryteriach, zwłaszcza wynikach finansowych firm.

W ostatniej edycji rankingu (Gazela Biznesu 2023), wzięło udział aż 4790 firm z całej Polski, a ANIRO wyróżniło się nie tylko dynamicznym rozwojem, ale także transparentnością. Zaangażowanie w utrzymanie dodatniej wartości kapitału własnego oraz stały wzrost przychodów zostały nagrodzone miejscem w tym ekskluzywnym gronie Gazel Biznesu.

Jesteśmy dumni z tego osiągnięcia, które jest wynikiem ciężkiej pracy, zaangażowania zespołu oraz naszej strategicznej wizji rozwoju. Dziękujemy również wszystkim naszym partnerom, klientom i pracownikom za ich wsparcie i zaufanie, które umożliwiły nam osiągnięcie tego wspaniałego wyróżnienia.

Nagroda Gazela Biznesu 2023 to dla ANIRO nie tylko prestiżowe wyróżnienie, ale również motywacja do dalszego doskonalenia i podnoszenia standardów. Patrzymy z optymizmem w przyszłość, gotowi na kolejne wyzwania i sukcesy, które przyniesie nam rozwój naszej firmy.