Kliknij w baner aby przejść do Katalogu Produktów ANIRO
aniro-logo
ISO 9001:2015

ANIRO z prestiżowym Diamentem Forbesa 2024

Z ogromną satysfakcją ogłaszamy, że ANIRO zostało uhonorowane Diamentem Forbesa w 2024 roku – prestiżowym wyróżnieniem dla firm, które osiągnęły wyjątkowy wzrost wartości w ciągu ostatnich trzech lat. To nie tylko nasz sukces, lecz także dowód na nieustanne dążenie do doskonałości oraz solidność finansową, z której jesteśmy dumni.

Otrzymanie Diamentu Forbesa w 2024 roku to dla nas zaszczyt i zobowiązanie jednocześnie. Dziękujemy naszym klientom, partnerom biznesowym i całemu zespołowi ANIRO za ich wkład w nasz wspólny sukces. Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania i z niecierpliwością oczekujemy na to, co przyniesie przyszłość.

Jak powstały Diamenty Forbesa 2024? Metodologia

Aby znaleźć się w gronie firm uwzględnionych w rankingu Diamenty Forbesa, konieczne było osiągnięcie średniego wzrostu wartości na poziomie minimum 15% w ostatnich trzech latach. Dla nas to nie tylko liczby, lecz efekt wspólnych wysiłków, zaangażowania zespołu i zaufania naszych klientów.

Redakcja Forbesa, przygotowując ranking, zastosowała rygorystyczną szwajcarską metodę weryfikacji wartości firm. Kluczowe kryteria oceny obejmowały wyniki finansowe, wartość majątku, historię płatniczą oraz bezpieczeństwo prawne. To sprawia, że otrzymanie Diamentu Forbesa staje się wyjątkowym wyróżnieniem, potwierdzającym nie tylko naszą skuteczność, ale także solidność pod wieloma aspektami.

Firmy zakwalifikowane do tego ekskluzywnego grona muszą spełniać szereg warunków. Oprócz wymaganego wzrostu wartości, są to rentowność, wysoka płynność bieżąca oraz brak zaległości w płatnościach. Ponadto, istotne są dodatni wynik finansowy i wartość kapitałów własnych. To wszystko potwierdza nie tylko naszą zdolność do efektywnego zarządzania, ale także solidne fundamenty, na których budujemy przyszłość ANIRO.