aniro-logo
ISO 9001:2015

Firma ANIRO ponownie w gronie sponsorów Toruńskiej Triady

Jesteśmy dumni ogłaszająć, że ANIRO kontynuuje swoje zaangażowanie w promowanie aktywnego stylu życia oraz wspieranie lokalnych wydarzeń sportowych. Po udanej współpracy z Toruńską Triadą Kopernikańską 2023, cieszymy się, że staliśmy się sponsorem drugiej odsłony tego wyjątkowego wyzwania biegowego.

Toruńska Triada 100-Lecia Biegów Maratońskich w Polsce 2024 to cykl imprez biegowych organizowanych przez Stowarzyszenie „Run To Run”, który upamiętnia 100. rocznicę zorganizowania w Polsce pierwszego, najdłuższego biegu otwartego na dystansie 37,5 km, na trasie z Płutowa do Torunia. W skład triady wchodzą biegi o różnych dystansach, począwszy od 5 km, aż do maratonu.

ANIRO będzie aktywnie uczestniczył w całym cyklu wydarzeń biegowych, wspierając biegaczy podczas każdej z imprez. Dla nas to nie tylko okazja do promocji naszej firmy, ale przede wszystkim możliwość wsparcia lokalnej społeczności oraz propagowania zdrowego stylu życia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich biegaczy do udziału w Toruńskiej Triadzie 100-Lecia Biegów Maratońskich w Polsce 2024. Bądźcie gotowi na wyzwania i niezapomniane przeżycia biegowe!

Więcej informacji o wydarzeniu oraz możliwość rejestracji znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej: https://run-torun.pl

Do zobaczenia na starcie!