Stacje ładowanie samochodów elektrycznych
aniro-logo
ISO 9001:2015

Podsumowanie Akademii Falowników ANIRO

W dniach 25-26 stycznia 2024 roku, miała miejsce Akademia Falowników organizowana przez ANIRO. To wyjątkowe szkolenie przyciągnęło inżynierów oraz automatyków zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji z zakresu napędów. Odbyło się to w ekskluzywnym otoczeniu Hotelu Villa Verde Congress & Spa w Zawierciu.


Podczas Akademii Falowników doświadczeni praktycy z obszaru przemienników częstotliwości dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, wzbogacając program szkolenia o realne przypadki z pracy na obiektach. Stanowiska szkoleniowe wyposażone w falowniki i silniki zapewniły praktyczne doświadczenie, umożliwiając uczestnikom bezpośrednie zastosowanie zdobytej wiedzy.

Seminarium składało się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Pierwszy dzień poświęcony był zagadnieniom teoretycznym, obejmującym budowę falowników, metodyki doboru i zamiany falowników, diagnostykę oraz inne istotne aspekty związane z instalacją i użytkowaniem falowników. Drugi dzień zaś był poświęcony praktycznemu programowaniu aplikacyjnemu falowników oraz realizacji konkretnych zadań aplikacyjnych z użyciem symulatorów.

Akademia Falowników ANIRO nie tylko dostarczyła uczestnikom głębokiej wiedzy teoretycznej, ale także umożliwiła praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy. Indywidualne konsultacje oraz dyskusje pozwoliły uczestnikom lepiej zrozumieć omawiane zagadnienia. Na zakończenie uczestnicy otrzymali zaświadczenia i certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Akademia Falowników ANIRO okazała się nie tylko doskonałą okazją do nauki, ale także do wymiany doświadczeń i budowania relacji z innymi specjalistami z branży. ANIRO zachęca wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w kolejnych edycjach szkolenia, aby rozwijać swoje umiejętności i poszerzać swoją wiedzę w zakresie napędów.

Zapisz się już teraz i rozwijaj swoje umiejętności w obszarze napędów dzięki ANIRO!