aniro-logo
ISO 9001:2015

ANIRO na czele innowacji: Nasz udział w 18. Cottbuser Leichtbauworkshop

ANIRO, będąc oficjalnym dystrybutorem cobotów Elfin firmy Han’s Robot, z dumą uczestniczyło w 18. edycji Cottbuser Leichtbauworkshop, który odbył się w dniach 14-15 marca 2024 roku w Gründungszentrum Startblock B2 w Cottbus. Tegoroczne hasło wydarzenia, „Leichtbau – Ein Gamechanger für den Strukturwandel in der Lausitz” (Lekka konstrukcja – przełom w zakresie zmian strukturalnych), idealnie rezonuje z naszą misją prezentowania innowacyjnych rozwiązań w przemyśle.

Podczas warsztatu mieliśmy okazję zaprezentować coboty Elfin firmy Han’s Robot. Te innowacyjne roboty współpracujące są przełomem w zautomatyzowanych zintegrowanych liniach produkcyjnych, oferując swoje zastosowanie w montażu, konfekcjonowaniu, spawaniu, szlifowaniu, natryskiwaniu i wielu innych obszarach. Dzięki wyjątkowej konstrukcji modułu z podwójnym przegubem – Elfin wyróżnia się nietypową strukturą kinematyczną, zapewniając niezrównaną elastyczność i precyzję działania.

Oprócz unikalnej konstrukcji kinematycznej, Elfin oferuje wysoce zintegrowaną konstrukcję modułową, która minimalizuje wagę ramienia przy zachowaniu wyjątkowej elastyczności działania, niemal równorzędnej z robotami posiadającymi 7 stopni swobody. Moduł „wszystko w jednym” zawiera w pełni autorsko opracowany reduktor, silnik, enkoder, napęd oraz oprogramowanie, co stanowi świadectwo innowacyjności i niezawodności naszych cobotów.

ANIRO, jako oficjalny dystrybutor cobotów Elfin firmy Han’s Robot, nie tylko oferuje produkty najwyższej klasy, ale również zapewnia kompleksowe wsparcie i serwis na terenie Polski. Nasz polski serwis, zorganizowany w ramach własnych struktur, gwarantuje klientom nie tylko szybką i profesjonalną obsługę, ale również dostęp do specjalistycznego doradztwa i wsparcia technicznego.

Udział w Leichtbauworkshop to dla nas nie tylko możliwość prezentacji naszych produktów, ale również szansa na aktywny udział w dialogu na temat przyszłości technologii i jej wpływu na transformację strukturalną. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do rozwoju innowacyjnych technologii i wspierać zrównoważony rozwój przemysłu, a nasze coboty Elfin są tego doskonałym przykładem.

Dziękujemy organizatorom za możliwość uczestnictwa w tym prestiżowym wydarzeniu oraz wszystkim uczestnikom za inspirujące rozmowy i wymianę doświadczeń. Jesteśmy przekonani, że współpraca pomiędzy nauką a przemysłem jest kluczem do osiągnięcia trwałego postępu i innowacji, które kształtują przyszłość naszego świata.