aniro-logo
ISO 9001:2015

ANIRO obchodzi 20-lecie współpracy z LS ELECTRIC w 2024 roku!

Jubileuszowe 50 lat działalności koreańskiego koncernu LS ELECTRIC zbiega się w czasie z naszym 20-leciem współpracy. Od 2004 roku, kiedy to podpisaliśmy umowę o współpracy i dystrybucji produktów LS ELECTRIC, nasza firma ANIRO miała przyjemność być częścią nieustannego rozwoju i innowacji tego renomowanego koncernu.

Świętując swoje półwiecze istnienia, LS ELECTRIC zdecydowała się zaprezentować swoje rozwiązania podczas Targów Hanowerskich (Hannover Messe), które odbywają się w dniach 22-26 kwietnia 2024 roku. Są tam wystawione produkty i usługi m.in. obszarze automatyki przemysłowej ale również w obszarze cyfrowej automatyzacji, pod hasłem „Pioneering the Future of Automation”.

Na 360㎡ wystawienniczej przestrzeni, LS ELECTRIC prezentuje swoje flagowe produkty, takie jak przemienniki częstotliwości, wyłączniki powietrzne, panele operatorskie HMI, oraz wiele innych rozwiązań dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

W strefie wystawowej LS ELECTRIC podzieliła przestrzeń na trzy sekcje: Strefę Historyczną, w której przedstawiony jest przegląd 50-letniej historii firmy; Strefę Urządzeń i Strefę Aplikacji, gdzie eksponowane są aktualne flagowe produkty oraz ich zastosowania w różnych branżach; oraz Strefę Rozwiązań, w której prezentowane są innowacyjne technologie przyszłości przemysłu automatyzacji.

W Strefie Urządzeń pojawiły się produkty takie jak nowy przemiennik częstotliwości S300, zaawansowana seria XGT oraz nowy interfejs użytkownika iXP3, spełniający najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Strefa Aplikacji z kolei pokazuje kluczowe cechy i przykłady zastosowania rozwiązań automatyzacji w różnych branżach, w tym w motoryzacji, produkcji baterii, przemyśle morskim, oraz dostarcza informacji na temat platformy inżynieryjnej Solution Square i platformy inteligentnych fabryk TechSquare.

Strefa Rozwiązań zaś obrazuje, w jaki sposób przyszłościowe rozwiązania dla fabryk mogą integrować nowoczesne technologie od etapu projektowania poprzez produkcję, aż po eksploatację i konserwację. Innowacje obejmują m.in. bliźniaki cyfrowe, sztuczną inteligencję w kontroli jakości, cyberbezpieczeństwo czy backup danych.

W trudnym czasie pandemii koronawirusa, gdy dostawy i popyt na produkty globalnych firm były zakłócone, LS ELECTRIC zyskała uznanie ze względu na swoje dostawy i obsługę posprzedażną, zdobywając także uwagę klientów jako jednego z największych dystrybutorów rozwiązań LS ELECTRIC w Europie. Dzięki naszej stabilnej współpracy przez ostatnie 20 lat, jesteśmy dumni z roli, jaką odegraliśmy w sukcesie LS ELECTRIC na rynku europejskim, i z niecierpliwością oczekujemy kolejnych wspólnych osiągnięć w przyszłości.