Stacje ładowanie samochodów elektrycznych
aniro-logo
ISO 9001:2015

Aniro wspiera młode talenty na Festiwalu Talentów Technicznych µElektra!

ANIRO ma zaszczyt ogłosić swoje kolejne partnerstwo jako sponsor Festiwalu Talentów Technicznych µElektra. Tegoroczna edycja, która miała miejsce 18 kwietnia bieżącego roku, przyniosła niezapomniane chwile pełne kreatywności, innowacyjności i pasji młodych umysłów.
 

 
Od lat ANIRO angażuje się w wspieranie młodych i zdolnych, pomagając rozwijać ich pasje i umiejętności. Dlatego nie mogło nas zabraknąć na Festiwalu Talentów Technicznych µElektra, gdzie mogliśmy podziwiać projekty pełne pomysłowości i zaangażowania młodych konstruktorów. Od zdalnie sterowanych pojazdów po urządzenia umożliwiające grę w ping ponga – każdy projekt był wyrazem nie tylko talentu, ale również determinacji i entuzjazmu młodych adeptów techniki.
 
Festiwal µElektry, który już od ponad dwóch dekad umożliwia młodym ludziom rozwój, stanowi znakomitą platformę dla przyszłych talentów technicznych oraz miejsce spotkań uczniów z potencjalnymi pracodawcami. Dla ANIRO to nie tylko okazja do wsparcia ważnego wydarzenia, ale także możliwość dostrzeżenia potencjału przyszłych liderów technologicznych i nawiązania kontaktów z nimi.
 
Jako firma, która stawia na innowacje i rozwój, jesteśmy dumni z faktu, że możemy być częścią tak ważnego wydarzenia. Dla naszych przyszłych kandydatów do pracy, udział w takich inicjatywach stanowi dowód naszego zaangażowania oraz wsparcie dla młodych talentów.