aniro-logo
ISO 9001:2015

ANIRO kontynuuje zaangażowanie w promowanie aktywnego stylu życia!

Cieszymy się, że możemy ponownie wesprzeć lokalne wydarzenia sportowe! Po udanej współpracy z Toruńską Triadą Kopernikańską 2023, ANIRO staje się sponsorem drugiej odsłony tego wyjątkowego wyzwania biegowego. Już 12 maja br. odbędzie się druga z trzech imprez Triady – Toruńska Triada 100-Lecia Biegów Maratońskich w Polsce – Run Toruń.
 


 

RUN TORUŃ 2024 – Impreza biegowa roku!

 
Run Toruń, największa impreza biegowa w regionie, odbędzie się już po raz trzynasty. Prawie od samego początku ANIRO wspiera tę imprezę. To dowód na zaangażowanie społeczne i korporacyjne ANIRO w promocję zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej.
 

Medale, które motywują do sukcesów!

 
Medal jest sercem imprezy biegowej, dowodem osiągniętego rezultatu sportowego i pamiątką na lata. Dlatego też musi być wyjątkowy, podkreślając tym samym unikalność wydarzenia. Organizowane przez Stowarzyszenie „Run To Run” imprezy słyną z ponadprzeciętnych medali, które stanowią motywację dla uczestników.
 

Toruńska Triada 100-Lecia Biegów Maratońskich w Polsce 2024

 
Toruńska Triada 100-Lecia Biegów Maratońskich w Polsce 2024 to cykl imprez biegowych organizowanych przez Stowarzyszenie „Run To Run”, który upamiętnia 100. rocznicę zorganizowania w Polsce pierwszego, najdłuższego biegu otwartego na dystansie 37,5 km, na trasie z Płutowa do Torunia. W skład triady wchodzą biegi o różnych dystansach, począwszy od 5 km, aż do maratonu.
 
ANIRO będzie aktywnie uczestniczył w całym cyklu wydarzeń biegowych, wspierając biegaczy podczas każdej z imprez. Dla nas to nie tylko okazja do promocji naszej firmy, ale przede wszystkim możliwość wsparcia lokalnej społeczności oraz propagowania zdrowego stylu życia.
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich biegaczy do udziału w Toruńskiej Triadzie 100-Lecia Biegów Maratońskich w Polsce 2024. Bądźcie gotowi na wyzwania i niezapomniane przeżycia biegowe!
 
Więcej informacji o wydarzeniu oraz możliwość rejestracji znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej: https://run-torun.pl
 
Do zobaczenia na starcie!