Stacje ładowanie samochodów elektrycznych
aniro-logo
ISO 9001:2015

Dumni z Naszych Pracowników: ANIRO na Run Toruń

ANIRO z radością ogłasza swoje kontynuowane zaangażowanie w promowanie aktywnego stylu życia i budowanie silnej społeczności wśród naszych pracowników! Po udanej współpracy z Toruńską Triadą Kopernikańską w 2023 roku, z przyjemnością staliśmy się sponsorem kolejnej edycji tego wyjątkowego wyzwania biegowego.

Run Toruń 2024 – Impreza biegowa roku!

Run Toruń, największa impreza biegowa w regionie, odbyła się już trzynasty raz. Od wielu lat ANIRO wspiera tę inicjatywę, ponieważ łączy ona świetną zabawę, rywalizację i zdrowy styl życia – wartości, które są także fundamentem naszej firmy. Naszym celem jest nie tylko promowanie zdrowego trybu życia, ale również tworzenie atmosfery wspólnoty, w której każdy pracownik może rozwijać swoje pasje i cele.

Toruńska Triada 100-Lecia Biegów Maratońskich w Polsce 2024 to cykl imprez biegowych, których celem jest upamiętnienie 100. rocznicy pierwszego biegu maratońskiego w Polsce. ANIRO aktywnie uczestniczył w całym cyklu wydarzeń, wspierając naszych pracowników podczas każdej z imprez. Dla nas to nie tylko okazja do promocji naszej firmy, ale przede wszystkim możliwość integracji zespołu po godzinach oraz propagowania zdrowego stylu życia wśród pracowników. Dumni jesteśmy z naszych biegaczy, którzy reprezentują ANIRO na trasach biegowych, pokazując determinację i zaangażowanie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich biegaczy do udziału w Toruńskiej Triadzie 100-Lecia Biegów Maratońskich w Polsce 2024. Dołączcie do naszej zaangażowanej społeczności ANIRO i razem osiągnijmy kolejne sportowe wyzwania!

Więcej informacji o wydarzeniu oraz możliwość rejestracji znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej: https://run-torun.pl

Do zobaczenia na starcie!

Wyniki naszych pracowników w RUN TORUŃ 2024:

10 km:
– Artur Tyburski: 00:42:42
– Daniel Kaczmarczyk: 00:48:10
– Paweł Barczak: 00:50:23
– Marta Nowakowska: 00:53:55

5 km:
– Grzegorz Chudzik: 00:33:28
– Eliza Chudy: 00:34:08
– Izabela Pronobis: 00:35:11

Najszybsza setka 10 km (K) – Marta Nowakowska – 3 miejsce