aniro-logo
ISO 9001:2015

Wiceprezes ANIRO w Nicolaus Bank Café: Historia sukcesu i przyszłość firmy

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Państwem wyjątkowym wywiadem, który odbył się w ramach cyklu „Rozmowy o biznesie w Nicolaus Bank Café„. Tym razem gościem programu był Daniel Kaczmarczyk, wiceprezes zarządu naszej firmy ANIRO.
 

 
ANIRO, działające w branży automatyki przemysłowej i elektrotechniki od niemal czterech dekad, to firma o bogatej historii i imponujących osiągnięciach. W ubiegłym roku firma została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem – Diamenty Forbes, co potwierdza jej dynamiczny rozwój i znaczący wzrost wartości w ciągu ostatnich lat.
 
W trakcie wywiadu Daniel Kaczmarczyk dzielił się nie tylko historią początków firmy, ale również wskazywał na kluczowe momenty, które przyczyniły się do sukcesu firmy. Wspomniał m.in. o roku 1993, który uznaje za przełomowy dla ANIRO. To właśnie wtedy firma zaangażowała się w realizację unikalnego systemu sterowania jednym z największych radioteleskopów w Europie, co otworzyło nowe perspektywy rozwoju i umocniło wierzenie w potencjał automatyki przemysłowej.
  
Obecnie ANIRO zatrudnia 100 wykwalifikowanych specjalistów, z których 80 pracuje w siedzibie firmy w Toruniu. Kładąc nacisk na innowacyjność, wysoką jakość oraz dbałość o szkolenie personelu, firma pozostaje liderem w branży, świadcząc kompleksowe usługi dla światowych koncernów.
 
Nie zabrakło również wizji na przyszłość – Daniel Kaczmarczyk podkreślił planowane powiększenie powierzchni magazynowej toruńskiego przedsiębiorstwa oraz kontynuację rozwoju, współpracę z globalnymi podmiotami oraz wsparcie dla lokalnych instytucji i klubów sportowych.
 
Wywiad z wiceprezesem ANIRO w Nicolaus Bank Café to nie tylko fascynująca podróż przez historię sukcesu firmy, ale także cenna lekcja dla wszystkich przedsiębiorców, poszukujących inspiracji i praktycznych wskazówek na drodze do osiągnięcia sukcesu w biznesie.
 
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią wywiadu oraz do śledzenia kolejnych odcinków cyklu „Rozmowy o biznesie w Nicolaus Bank Café”, gdzie eksperci dzielą się swoim doświadczeniem, analizują trendy rynkowe oraz inspirują kolejne pokolenia przedsiębiorców do osiągania swoich celów biznesowych.

Link do wywiadu: https://ototorun.pl/artykul/firma-z-torunia-jest/1556612