aniro-logo
ISO 9001:2015

Zobacz jak wyglądał załadunek jednej z największych realizacji naszego Działu Montażu

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda załadunek jednej z naszych większych szaf rozdzielczych? Mamy dla Was niesamowite zdjęcia, które uchwyciły ten proces!
 


 
Niedawno realizowaliśmy zamówienie, w ramach którego musieliśmy dostarczyć jedną z naszych największych szaf rozdzielczych. Aby sprostać temu wyzwaniu, potrzebowaliśmy specjalistycznego sprzętu. Załadunek na samochód typu TIR wymagał użycia dużego dźwigu, który precyzyjnie umieścił szafę na naczepie.
 
Cały proces był starannie zaplanowany i przeprowadzony z najwyższą dokładnością, co mogliśmy uchwycić dzięki dronowi. Zdjęcia z powietrza pozwoliły nam na nowo spojrzeć na naszą pracę i docenić skomplikowane działania logistyczne, które towarzyszą realizacji takich projektów.
 
To techniczne wyzwanie jest dowodem na to, że możemy sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Dzięki naszym nowoczesnym halom montażowym o łącznej powierzchni ponad 1400 m² oraz zespołowi ponad 25 doświadczonych elektromonterów Działu Montażu ANIRO, jesteśmy w stanie realizować najbardziej ambitne projekty.
 
Zobaczcie sami, jak wygląda praca Działu Montażu ANIRO od kuchni!