aniro-logo
ISO 9001:2015

ANIRO na Targach SUBCONTRACTING 2024 w Poznaniu – Zapraszamy do Odwiedzin!

Z przyjemnością informujemy, że będziemy uczestniczyć w Targach Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING, które odbędą się w dniach 4-7 czerwca 2024 roku w Poznaniu, w ramach bloku ITM Industry Europe.
 


Znajdź nas w Pawilonie 5A na stoisku 26. To doskonała okazja, aby osobiście zapoznać się z naszymi najnowszymi rozwiązaniami z zakresu robotyki przemysłowej. W tym roku szczególnie skoncentrujemy się na prezentacji robotów Han’s Robot, które oferują innowacyjne wsparcie w automatyzacji procesów produkcyjnych.

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING to wydarzenie, które pozwala na swobodną wymianę kontaktów między zleceniodawcami przemysłowymi i podwykonawcami. To tutaj najłatwiej zdobyć nowe zlecenia branżowe, kontakty do przedsiębiorców oraz producentów. Szukasz nowych podwykonawców? Chciałbyś nawiązać nowe relacje biznesowe i znaleźć wartościowych kontrahentów? Nie przegap Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING, które odbędą się w już 4-7.06.2024 w Poznaniu!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING to niebywała okazja do znalezienia rzetelnych podwykonawców i nowych klientów. To tutaj spotykają się wystawcy z obróbki metali i przetwórstwa materiałowego, którzy w gronie profesjonalistów prezentują swoje osiągnięcia i ofertę. Korzystając z SUBCONTRACTING MEETINGS poszerzysz swoją bazę kontaktów biznesowych, na miejscu porozmawiasz z wybranymi kontrahentami. Biorąc udział w targach SUBCONTRACTING, będziesz mógł spotkać także wystawców całego bloku targów: ITM Industry Europe, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG.

Co Zaprezentujemy?

Na naszym stoisku będzie można zobaczyć roboty Han’s Robot w akcji, które znacznie ułatwiają wszelkie procesy dzięki:

Intuicyjnemu interfejsowi: Programowanie robota w zaledwie kilkadziesiąt sekund.
Technologii „przeciągnij i upuść”: Szybkie i bezproblemowe ustawienie parametrów.
Elastyczności i wszechstronności: Obsługa wielu zadań przy minimalnym nadzorze.

Ponadto, zaprezentujemy robot Elfin-pro, który dzięki klasie ochrony IP66 idealnie sprawdza się w trudnych warunkach, takich jak wysoki poziom zapylenia typowy dla środowiska pracy maszyn rolniczych.

Dlaczego Roboty Han’s Robot?

Roboty Han’s Robot to odpowiedź na powszechne wyzwania, takie jak wysokie koszty pracy, skomplikowane procesy programowania i wydłużony czas przygotowania do pracy. Ich zaawansowane funkcje pozwalają na znaczące skrócenie czasu potrzebnego na naukę i programowanie, co ma bezpośredni wpływ na wzrost wydajności i minimalizację przestojów.

Do Zobaczenia w Poznaniu!

Nie przegap okazji, aby poznać naszą ofertę i nawiązać cenne kontakty biznesowe. Do zobaczenia na Targach SUBCONTRACTING 2024!