aniro-logo
ISO 9001:2015

ANIRO laureatem Diamentów Forbesa – Potwierdzenie skuteczności i sukcesu biznesowego

Miło nam poinformować, że ANIRO znalazło się w gronie laureatów prestiżowego rankingu: Diamenty Forbes 2023.

To zaszczytne wyróżnienie przyznawane jest co roku firmom, które skutecznie zwiększyły swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat. Znalezienie się w rankingu Diamenty Miesięcznika Forbes to dowód na skuteczność w budowaniu silnej marki i wzrostu wartości biznesu, co w obecnych czasach globalnego kryzysu ekonomicznego stanowi prawdziwe wyzwanie.

Cieszymy się również ogromnie, że w tym tygodniu mieliśmy okazję odebrać oficjalny certyfikat potwierdzający naszą pozycję jako laureata tej prestiżowej nagrody.

Lista Diamentów Forbesa jest opracowywana przez firmę Dun & Bradstreet Sp. z o.o. przy użyciu szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, która łączy podejście majątkowe i dochodowe. Dane wykorzystywane do tego celu są gromadzone przez Wywiadownię Dun & Bradstreet Sp. z o.o., która tworzy bazy przedsiębiorstw i przyznaje im pozytywny rating wiarygodności. Firmy spełniające określone warunki, takie jak dodatnie wyniki finansowe i wartość kapitału własnego, mogą ubiegać się o miejsce na liście Diamenty Forbesa. Do rozważenia brane są także przedsiębiorstwa, które osiągnęły przychody ze sprzedaży na poziomie co najmniej 5 mln złotych w minionym roku.

Warto podkreślić, że wycena Diamentów Forbesa 2023 opiera się na oficjalnych danych z lat 2017-2021. Przy analizie uwzględniane są między innymi następujące wskaźniki: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, poziom zapasów, stan należności oraz wartość nakładów na inwestycje.

Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia oraz z faktu, że możemy teraz oficjalnie pochwalić się certyfikatem Diamenty Forbesa 2023. Widzimy to jako potwierdzenie naszych dotychczasowych osiągnięć oraz jako zachętę do dalszego rozwoju i doskonalenia naszych usług. Stale dążymy do podnoszenia jakości naszych produktów i satysfakcji naszych klientów, aby utrzymać naszą pozycję jako jednego z liderów w naszej branży.